Badmintonvereniging Conquesto - Zoetermeer

Zoeken op deze site

Sponsor je club gratis

Facebook

zo 18:02 - foto
Team2 is NL kampioen !!
16 jun 11:26 - link
Alle foto's van het Conquesto Jeugdtoernooi 2019.
15 jun 15:29 - foto
Zomeravondbadminton Conquesto
14 jun 13:13 - foto
Voor de #zekerheid maar een briefje opgehangen.
12 jun 20:41 - foto
Voortgang renovatie Noord-Westerhal
12 jun 19:47 - foto
BadBootCamp 2019 ?
11 jun 18:10 - link
Kijk, Esther Filon, Steve Thé, Georgy Sonneville.
7 jun 21:47 - foto
De jeugdcompetitie zit er weer op. Afgelopen weekend …
Alle Facebook berichten >>

Bestuur en commissies

  

Het bestuur is verder op zoek naar vrijwilligers:

  • Voor het coördineren van de verkoop van de loten door jeugdleden voor de Grote Clubactie worden ook vrijwilligers gezocht. De taken houden in het bestellen van de loten, het uitdelen van de loten op de jeugdtrainingen, het innemen van de verkochte lotenboekjes en het online invoeren van de incasso-opdrachten.

  

Voor meer informatie over bovenstaande vacatures kunt u terecht bij secretaris@conquesto.nl

  

 

Bestuursleden:
 

Voorzitter (waarnemend)

Hans de Kievit

E-Mail: voorzitter@conquesto.nl
 

Dion
Penningmeester   Dennis Schoenmakers
E-Mail: penningmeester@conquesto.nl
 
Dennis
Secretaris Linda Vreeswijk
E-Mail: secretaris@conquesto.nl
 
Linda
Jeugdcommissie: Marije Ronteltap (voorzitter)
Secretariaat: Peter de Waal
E-Mail: voorzitterjeugd@conquesto.nl
 
Marije
Recreatie

Martin Verkaik

E-Mail: recreatie@conquesto.nl

 

Martin

Contactpersonen recreatie:
 

Maandagochtend

Pamela van Dijk of Prudence van Bragt

E-Mail: pam.vandijk@ziggo.nl
            prudencevanbragt@ziggo.nl
 

Pamela
Maandagavond

Hans Verkaik

E-Mail: hans.verkaik@achtsprong.unicoz.nl
  

Hans
Dinsdagavond

Martin Verkaik

E-Mail: recreatie@conquesto.nl

 

Martin
Woensdagochtend

Yvonne Broekmeulen

E-Mail: acjbroekmeulen@ziggo.nl
 

Yvonne
Donderdagavond

Hans Verkaik

E-Mail: hans.verkaik@achtsprong.unicoz.nl
   

Hans

Commissies en overige contactpersonen:
 

Competitiecommissie
Senioren

Voorzitter: Martijn Trijsburg  
Overige leden:

Remco Lammers     Linda de Kievit

E-mail: competitie@conquesto.nl
 

Jeugdcommissie

Voorzitter: Marije Ronteltap
Tel: 06-23187167

Overige leden:

      Akkja Kruijdenberg
      Georgy Sonneville     Peter de Waal
E-mail: jeugd@conquesto.nl
 

Jeugdtoernooien: Marije Ronteltap
E-mail: jeugdtoernooi@conquesto.nl
 
 
Ledenadministratie Frank Wubben
E-Mail: ledenadministratie@conquesto.nl
 
 
Sponsorcommissie Leoni Boeije
E-Mail: sponsor@conquesto.nl
 
 
Vertrouwenspersoon Denise Flamand
In de hal: voornamelijk op donderdag
Tel: 06-13686869
E-Mail: vcp@conquesto.nl
Meer informatie
 
Denise
Bardienst Jeannette Cohen
E-Mail: bardienst@conquesto.nl
 
 
Website

Michael van der Toorn
E-Mail: webmaster@conquesto.nl

 

 

 

Conquesto bestuur overzicht en functieomschrijvingen >>

 

Gedragsregels: Sportclub Conquesto (PDF)

Protocol: Ongewenst Gedrag (PDF)

Intentieverklaring: Preventie Seksuele Intimidatie en andere vormen van Grensoverschrijdend Gedrag (PDF)

 

Overige informatie

De statuten en het huishoudelijk reglement zijn bij het bestuur op te vragen via een mail naar: secretaris@conquesto.nl